Priser

Avbestilling av time må skje seneste 24 timer før avtale.
Kunstige Negler
 JuniorSeniorMaster
Naturlig sett750859929
Fransk sett800900979
Tofarget sett med glitter/farget akryl8509501079
Fading (glitter og farge) ombre8859851129
Forlenget negleseng9009501079
Fun french90010501140
Fjerning av kunstnegler395425475
Fjerning av kunstnegler under beh150150150
Fransk støp/gele på tær650675700
DekorneglerSpør oss om pris
Manicure Og Pedicure
 JuniorSeniorMaster
Spa manicure 60 min.450550625
Mini pedicure 30 min.400400400
Spa pedicure 60 min.629679729
Luksus pedicure779829899
Lakkering ved behandling90129149
Fransk lakkering ved behandling129179229
Fruktbehandling For Hendene
Parafinvoks ved behandling125
Parafinvoks med peeling185
Etterfyll
 JnuiorSeniorMaster
Ensfarget etterfyll529629679
Tofarget etterfyll675729789
Glitter/farget etterfyll675779849
Etterfyll forlenget negleseng729849979
En negl125150179
Pr. ekstra negl908090
Forsterkning
 JuniorSeniorMaster
Naturlig forsterkning529629699
Tofarget forsterkning629729849
Gelish Permanent Lakk
 JuniorSeniorMaster
Gelish en farge 45 min.479499529
Gelish fransk/tofarget/magneto 60 min.525575675
Gelish en farge føtter 45 min.449449499
Gelish fransk/tofarget/magneto føtter 60 min.525575649
Gelish en farge ved behandling179179179
Gelish fransk/tofarget/magneto ved beh.175219239
Fjerning av gelish 30 min.325350350
Fjerning av gelish ved beh.100100100
Vippeeekstention
Vippeekstention1649
Etterfyll av vipper 30/60 min.429/779
Etterfyll av vipper hvert påbegynte kvarter150
Fjerning av vipper429
Vippe abonnement

inkl. et nytt sett vipper og en etterfyll

hver mnd. i de påfølgende 11 måneder
7500
Volum 3D vippeekstention1879
Etterfyll volum 3D 30/60 min.549/899
Etterfyll volum 3D Hvert påbegynte kvarter249
LVL VIPPEBØY790
SPRAYTAN479
Vipper Og Bryn
Farging av vipper 30 min.279
Farging av bryn 30 min.229
Forming av bryn 30 min.290
Farging av vipper og bryn, inkl. forming579
Trading hele ansikt490
Massasje
Rygg og nakke massasje, 30 min.629
Full kropp massasje, 60 min.849
Medisinsk fotmassasje, 30 min.549
Hodebunn massasje, 30 min.549
Lymfe massasje, 60 min.949
Voksing
Ansikt/overleppe225
Bryn279
Armhuler279
Armer329
Legger349
Lår379
Bikinilinje349
Pakkepris legg, lår, bikinilinje890
Brazilian wax525
Voks halv rygg329
Voks hel rygg649
Voks bryst329
Voks mage329
Voks rygg/mage/bryst1049
Hudpleie
Standard ansiktsbehandling 60 min.(tilpasset til din egen hudtype)929
Anti-age ansiktsbehandling 90 min.1279
Luksus ansiktsbehandling 90 min.1349
Fruktsyrepensling 45 min.(Elisabeth Arden PRO)659
Fruktsyrepensling - kur(6 behandlinger)3749
Dyprens 45 min.729